REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA V OMLADENÍ!
OMLADENIE BEZ INJEKCIÍ….
Technológia, ktorá sa stala skutočným prelomom. Inovácia, ktorá dobyla 50 krajín sveta v priebehu roka. A teraz aj u nás na Slovensku. Získala ocenenie INCAS PARÍŽ 2020. Je to veľký kúzelník v omladení pokožky a liftingu pleti. Kombinácia aktívných zložiek BIOREPEELCL3 účinne bojuje proti následkom UV žiarenia, proti vráskam, pigmentáciam i jazvám. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov. Omladenie aj pre tých, ktorí uprednostňujú neinvazívnu procedúru pred injekčným zásahom do pleti. BIOREPEEL CL3 nabíja pleť energiou, krásou a mladosťou!
DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA
Nová metóda diamantovej dermabrázie je vylepšená, a naviac pre pleť úplne šetrná a bezpečná!

Funguje na princípe mechanického peelingu, kde diamantové čiastočky obrusujú vrchnú vrstvu kože, súčasne pleť hĺbkovo čistia a rozjasňujú. Pri ošetrení dochádza k odstráneniu odumretých kožných buniek, k zlepšeniu a prekrveniu pokožky a ku stimulácií kolagénových vláken. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení. Po tomto ošetrení by mala nasledovať aplikácia vhodných kozmetických prípravkov.
Diamantová dermabrázia sa prevádza na tvári, krku a ďalších častiach tela u všetkých typov pleti a veľmi dobre pôsobí najmä na: jazvičky po akné, strie a pooperačné jazvy. Okrem toho posilňuje vrchnú vrstvu epidermy, rozjasňuje tón pleti, zmierňuje rozšírené póry, zjemňuje pigmentové škvrny, jemné ryhy a vrásky na koži, a má celkovo prospešný vplyv na rejuvenizáciu a regeneráciu pleti.

Výhody diamantovej dermabrázie:
– žiadne vedľajšie účinky
– efektívna metóda pre všetky typy pleti
– účinná a úplne šetrná a bezpečná metóda
– dodá pleti celkovo zdravý a svieži vzhľad
– oproti chemickým peelingom, je vhodná aj pre citlivú pleť
– výsledky sú viditeľné už po jednom ošetrení
– komplexný program pre rejuvenizáciu pleti
– nespôsobuje žiadne výrazné obmedzenia po ošetrení
ULTRAZVUKOVÝ LIFTING
Ultrasonic – lifting bez ihiel predstavuje najmodernejší systém prenosu aktívnych substancií hlboko do pokožky.

Prístroj využíva fyzikálny jav, pri ktorom dochádza k vypínajúcemu efektu v bunkových blanách a rohovej vrstve kože, a to vplyvom stanovených elektrických impulzov. Vďaka tomu dochádza k vytvoreniu nových ciest, a tak k zavedeniu aktívnych preparátov bez nutnosti použitia ihiel. Je to ideálny spôsob ako bojovať proti vráskam za veľmi rozumnú cenu.

Ultrazvukový lifting vám pomôže k celkovému omladeniu pleti, hydratácií pokožky a vaša pleť bude rozjasnená a svieža.

BIOLIFTING
Lifting bez skalpela.

Zmierňuje vrásky, spôsobuje vypnutie pokožky. Biolifting umožňuje bio-elektrickú stimuláciu pomocou mikroprúdov. Tieto mikroprúdy prenikajú do buniek pokožky a regenerujú ju a navracajú jej elasticitu a jemnejší vzhľad.

PERMANENTNÝ MAKE-UP
Niektoré z nás ranné líčenie baví, niektoré ale nie. Pre tie dámy, ktoré radšej svoj ranný čas využívajú na slastné predĺženie spania v posteli, tu máme obrovskú pomoc. Sme predsa inteligentné bytosti, a preto si vieme život uľahčiť.

Skvelý tip, ako si uľahčiť ranné líčenie je permanentný makeup. Prirodzené a husté obočie je, pochopiteľne najkrajšie. Ale nie každá mala to šťastie. Nevkusné či neodborné zásahy laikov, či neprofesionálnych kozmetičiek, môžu za to, že už nemáte tú správnu hrúbku či hustotu obočia. Ženy, ktoré si však uvedomujú dôležitosť pekného a upraveného obočia, vyhľadajú možnosti jeho úpravy, či možno nápravy.
Ponuka je široká, treba si len správne vybrať. Permanentný make-up patrí dnes k najvyužívanejším kozmetickým procedúram v kozmetických či estetických salónoch.

Ale prečo teda už nemáme dnes všetky vytetované obočie? Nesprávne zvolený pigment alebo nesúmerný tvar, ktorý nás bude zdobiť niekoľko rokov, je pre mnoho žien demotivujúcou či až strašidelnou predstavou.

Permanentný make-up alebo mikropigmentácia je kozmetická procedúra, pri ktorej sa profesionálnym prístrojom aplikujú pod kožu špeciálne farebné pigmenty, do hĺbky cca 0,3 – 0,5 mm. Ide o estetický zákrok, pri ktorom sa snažíme zmeniť, upraviť alebo len skrášliť určité nedostatky na tvári. Najčastejšie sa jedná o obočie, pery a očné linky. V našej dermatokozmetike vieme pomôcť aj ženám trpiacim na depigmentačné ochorenie – vitiligo. Na mnohých častiach tela vieme chýbajúci kožný pigment doplniť práve mikropigmentáciou telovou farbou. Pri čiastočnom znecitlivení kože sa tetujú svetlé miesta na pokožke.

Pigmenty určené na permanentný make-up či mikropigmentáciu sa postupom času z pokožky vyplavujú a blednú. Približne po čase 1 – 3 roky, individuálne od kože a metabolizmu klientky. Po tomto čase klientka môže opäť rozhodnúť pre permanentný mak-up či mikropigmentáciu. Každá profesionálka má chápať obavy svojich klientok a prejaviť im empatiu a pochopenie.

Každému samotnému úkonu musí predchádzať konzultácia s odborníčkou. Dohodnete sa na farbe, termíne a všetkých potrebných informáciách o prebiehaní samotného tetovania, ďalej budete oboznámené o kontraindikáciách tohto úkonu, o potrebnej korekcii na konkrétnej tetovanej časti a o čase trvania prevedenia samotného permanentného make-upu, v závislosti od požadovanej časti tváre, prípadne plochy. Dozviete sa, ako bude po zásahu tetované miesto vyzerať a aká je potrebná domáca starostlivosť. Bude vám pripravená zmluva, kde svojím podpisom potvrdíte, že ste so všetkými dôležitými informáciami oboznámená.

ODSTRAŇOVANIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
Zbavte sa pigmentových škvŕn !
Profesionálne zloženie prípravku Glutationu pre zosvetlenie pozostáva z 3 aminokyselin – cystein, kyselina glutamová a glycin.
Tento profesionálny prípravok od Worlddermic je najlepšou voľbou v profesionálnej kozmetike, ktorá pôsobí proti hyperpigmentácií, melazme a slnečným škvrnám. Eliminuje voľné radikály a toxíny z tela a pôsobí ako antioxidant proti starnutiu, oprave buniek, a je taktiež imunitný stimulant.

Oblast použitia: Tvár, krk, ruky.
Počet ošetrení s kyselinou glutathionovou závisí na farbe pleti a stavu pokožky. Všetky ošetrenia sú prevádzané špeciálne vyškolenými odborníkmi.

Udržovanie:
Pokiaľ chceme, aby boli výsledky trvalé, je potrebné absolvovať následný udržiavací program. Samozrejme je potrebné obmedziť vystavovanie sa nadmernému slnečnému žiareniu.

MEZOTERAPIA, MEZOLIFT – CELKOVÉ OMLADENIE PLETI
S pribúdajúcim vekom a pôsobením rôznych faktorov dochádza k prirodzenému starnutiu pokožky. Mezoterapia alebo mezolift je revolučná metóda, ako nežiaduce starnutie zvrátiť a vrátiť svojej pokožke mladistvý a svieži výraz. Pleť je po ošetrení mezoterapiou hydratovaná, napnutá a svieža.
Starnutie pokožky zapríčiňujú mnohé faktory – vek, stres, hormonálna nerovnováha, slnko, fajčenie, či nesprávny životný štýl. Navyše, ak je pokožka v akomkoľvek veku matná, tienistá a bez lesku, pôsobí staršie.

Mezoterapia je ošetrenie, ktoré do pleti rovnomerne injektuje séra s obsahom vitamínov, výživných látok, kolagénu, kyseliny hyalurónovej, DMAE, argirelinu, pomocou povrchových mikroinjekcií. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Koža je vyplnená. Výsledok jednotný a dokonale prirodzený.

Pokožka je po ošetrení mierne začervenaná s ľahkým opuchom, ktorý za bežných okolností do 20 minút výrazne ustúpi a do jedného dňa úplne odznie. Ošetrenie nevyžaduje hospitalizáciu, ani klienta nevyradí z pracovného kolobehu.

Samotné ošetrenie trvá cca 30 – 45 minút. Nanesie sa na pokožku znecitlivejúci krém. Aplikácia je po nanesení krému – bezbolestná! Na absolvovanie celej kúry je potrebné niekoľko ošetrení. Takzvané udržiavacie ošetrenia sa robia v polročných intervaloch. Po ošetrení sa môže objaviť dočasné sčervenanie, opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihiel. Doba hojenia chrastičiek veľkosti makového zrnka trvá približne 2 dni. Po zákroku je potrebné pokožku ošetrovať podľa inštrukcii a vyvarovať sa pobytu na slnku, v saune a soláriu, je potrebné používať ochranné krémy proti slnečnému žiareniu a do 48 hodín po ošetrení obmedziť výraznú pohybovú aktivitu. Ochranné a ošetrujúce krémy a make-up aplikovať až po 24 hodinách.

Skvelých výsledkov dosahuje Crystal Nano v oblasti tváre, kde dodáva stratenú hydratáciu, objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné vrásky, intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku, zvyšuje jej odolnosť.

Veľkou výhodou tohto ošetrenie je možnosť celoročnej aplikácie. Zvlášť vhodná je ale pred alebo po lete, kedy má slnko na hĺbkovú štruktúru pokožky, priam devastačné účinky.

Kontraindikácie

– u ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy,
– v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu vírusovej herpetickej infekcie v ošetrovanej oblasti,
– patologické zápalové ochorenia pokožky ( akné, rosacea),
– 6 mes. po užívaní prírodných a syntetických derivátov vit. A – používaný na liečbu akné,
– v prípade lokálneho používania retinoidov,
– spálená koža od slnka či zranená silným slnečným žiarením, rakovina kože,
– pri akútnom zápale kože
– gravidita.

Klienti by nemali aspoň jeden týždeň pred zákrokom konzumovať vysoké dávky vit. C a kyseliny acetylsalicylovej, príp. iných liečiv ovplyvňujúcich zrážanlivosť krvi. Ošetrenie je málo bolestivé. Bolesť sa minimalizuje použitím anestetického krému a sprayu pred ošetrením.

VLASOVÁ MEZOTERAPIA – LIEČBA PLEŠATOSTI
Zastavte nadmerné padanie vlasov a podporte opätovnú obnovu vlasov s mezoterapiou vlasov . Revitalizuje korienky vašich vlasov, vyživuje ich a vlasy tak môžu konečne zdravo rásť.

Vlasová mezoterapia je metóda, ktorá sa používa na liečbu plešatosti (alopecie) a na spomalenie ďalšieho vypadávania vlasov. Pomocou opakovaných aplikácií mezoterapeutického roztoku mikroinjekciami, sa zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré spôsobujú stratu vlasov, stimuluje sa proliferácia vlasových buniek, čím je umožnený vznik nových vlasov. Termín mezoterapia sa poslednú dobou skloňuje v mnohých rôznych spojeniach. Jednak je to účinný spôsob omladenia, jednak možnosť, ako podporiť rast vlasov na hlave. Čo sa môže hodiť, pretože so stratou vlasov teda aspoň raz počas svojho života, majú skúsenosť dvaja z troch mužov a o niečo menší počet žien.

Hlavný princíp vlasovej mezoterapie je jednoduchý: – injekčne – ultratenkými ihlami sa do kože hlavy, respektíve do jej strednej vrstvy, aplikujú prípravky obsahujúce funkčné látky, ktoré kožu a vlasové folikuly krásne vyživia.

Prípravky, ktoré sú pri mezoterapii aplikované, obsahujú väčšinou komplex minerálov, stopových prvkov, peptidov alebo dokonca rastových faktorov či kmeňových buniek. Ľahké hĺbkové podráždenie kože navyše stimuluje prekrvenie oblasti, ktoré podporuje ďalšiu výživu a okysličenie vlasových folikul. Po aplikácii je vlasová pokožka elastickejšia, vlasy vyzerajú lepšie, sú pevnejšie, je redukované ich lámanie a vypadávanie a naopak je podporený rast nových vlasov.

Produkty tejto kozmetiky obsahujú vlasom prospešné látky ako: vitamíny, aminokyseliny, minerály, nukleové kyseliny, biotín, oligopeptidy a polypeptidy a výťažky z kmeňových buniek. Nie je určený len na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov, ale je určený aj na podporu obnovy rastu vlasov.

Ako to prebieha?
Do umytej a vydezinfikovanej časti hlavy odborníčka aplikuje účinný „koktail“ látok. Doba aplikácie závisí samozrejme na ošetrovanej ploche, ale zvyčajne sa pohybuje medzi 20 a 30 minútami. Ihneď po ošetrení sa na pokožke hlavy môže objaviť malý opuch či drobná modrina, celkovo možno však zákrok považovať za v podstate bezbolestný. A navyše, máte možnosť sa dohovoriť na predchádzajúcej aplikácii znecitlivujúceho gélu, ktorý zabezpečí, že kontakt ihličiek s pokožkou nebudete ani vnímať.

Koža na hlave môže byť nasledujúcich 24 hodín od aplikácie mierne citlivá na dotyk, avšak spravidla je človek schopný vrátiť sa do pracovného procesu ihneď po ošetrení. Nasledujúcich 24 hodín sa neodporúča používať na pokožku hlavy iné prípravky, ako odporučí odborník, ktorý mezoterapiu vykonával. Niekoľko dní po ošetrení sa tiež vyhnite pobytu na priamom slnku.

Obecne odporúčaný počet ošetrení je pri vlasovej mezoterapii stanovený na osem. Prvý mesiac prebieha ošetrenie každý týždeň, teda celkom štyri procedúry. Druhý mesiac dochádza klient na ošetrenie raz za dva týždne, absolvuje teda ďalšie dve procedúry. A na nasledujúce dva mesiace tým pádom ostávajú dve ošetrenia. Avšak pozor, je potrebné zdôrazniť, že sa jedná o obyčajné všeobecné odporúčania. Preškolený odborník môže pri pohľade na vašu hlavu počet ošetrení odporúčane zvýšiť, znížiť alebo zmeniť periodicitu. Čo je, ale dôležité, že prvé viditeľné výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Bývajú totiž vidieť už po mesiaci od prvej aplikácie!

3D FOTOREJUVENIZÁCIA
Boom laserovej technológie v posledných rokoch priniesol viaceré novinky v estetickej kozmetike a medicíne, ale aj v medicíne vôbec. Korektívna laserová medicína pritom kopíruje všeobecné trendy v estetickej chirurgii, a to vyvíjať postupy a technológie, ktoré sú bezpečnejšie, menej invazívne a nevyžadujú dlhší čas na hojenie spojený s obmedzeniami bežných aktivít a sociálneho života. 3D fotorejuvenizácia predstavuje práve takýto typ ošetrenia.

3D fotorejuvenizácia je založená na špecifickom pôsobení na jednotlivé vrstvy pokožky v závislosti od toho, aký je stupeň ich poškodenia. Každá vrstva pokožky je totiž nositeľom špecifických vlastností a jej poškodenie sa prejavuje iným spôsobom na celkovom vzhľade pleti. Vek, fajčenie, slnečné žiarenie či akné – to všetko sú faktory, ktoré sa na pleti odzrkadlia špecifickým spôsobom a vyžadujú teda aj špecifický prístup pri ošetrení.

Vrchná vrstva pokožky je napríklad nositeľkou sfarbenia, ktoré sa v prípade porušenia môže prejaviť nerovnomernosťou sfarbenia, začervenaním, pigmentovými škvrnami a pod. Prostredná vrstva pokožky je nositeľkou textúry pokožky a je zodpovedná za prejavy zjazvenia, pórovitosti či jemných vrások. Tretia najhlbšia vrstva pokožky je zodpovedná za ochabnutosť pokožky v dôsledku postupnej straty kolagénu vekom.

Ošetrenie je mimoriadne vhodné na tvár a krk. Po ošetrení zostáva badateľné len mierne začervenie pokožky, ktoré vymizne do 24 hodín. Na dosiahnutie maximálneho efektu ošetrenia je potrebných 3-5 ošetrení s odstupom 4 týždňov.
Laserová 3D fotorejuvenizácia predstavuje ideálny spôsob fotoomladenia bez invazívneho zásahu. Ošetreniu predchádza konzultácia s odborníkom, kde sa určia ciele, ktoré sa majú dosiahnuť prostredníctvom zákroku, identifikujú sa problematické miesta a v súlade s vašimi požiadavkami sa určia individuálne kombinácie ošetrenia.

FOTOOMLADENIE (3D FOTOREJUVENIZÁCIA)
Na chemické a mechanické peelingy sa po štyridsiatke nespoliehajte. Do partií, na ktorých už koža výrazne povolila, si nedávajte pichať botulotoxínové injekcie, vyzerali by ste neprirodzene. Vhodné sú pre vás kombinované metódy – 3D Fotorejuvenizácia, ambulantný lifting, prípadne mezoterapia.

Pod pojmom fotorejuvenizácia rozumieme korekciu prejavov starnutia svetelnými zdrojmi. S vekom pribúdajú na koži vrásky, rozšírené cievky a rozšírené póry, pigmentové škvrny, koža ochabuje. Na ich redukciu a pre dosiahnutie maximálneho efektu je vhodné použiť kombináciu viacerých prístrojov.

3D je koncept neinvazívnej fotorejuvenizácie!
Pokožka nadobúda mladistvý vzhľad a to bez použitia skalpela a bez rekonvalescencie.

• Väčšia účinnosť v kombinácii s inými ponúkanými technikami.
• Vhodná pre ženy a mužov od 35 rokov.
• 3D fotorejuvenizácia pozostáva minimálne z piatich sedení (v závislosti na stave pleti a veku), v rozpätí 4 – 5 týždňov, prispieva k viditeľnému predĺženiu mladistvého vzhľadu žien i mužov, čo sa spätne odráža na ich zdravom sebavedomí a duševnej harmónii.

Výsledkom 3D fotorejuvenizácie je pevná, pružná pokožka. Vrásky sa zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše dochádza k farebnému zjednoteniu pleti (bieleniu tmavých pigmentových fľakov, odstráneniu cievok) a k stiahnutiu rozšírených pórov.
Pred 3D fotoomladení je potrebné nevystavovať kožu slneniu ani pobyt v soláriu, ani použitie samoopalovacích prípravkov.

Po ošetrení je potrebné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu a taktiež soláriu po dobu 10 dní. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu.

Kontraindikácie:
– v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie v tvárovej oblasti,
– čerstvé opálenie,
– nádorová onemocnenie, porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti,
– užívanie farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože,
– v prípade lokálneho používania retinoidov,
– pri používaní bieliacich prípravkov: hydrochinon (vysadiť 2 týždne pred zákrokom),
– pred zákrokom sa neodporúča brať prípravky s vysokým obsahom beta karoténu,
– spálená koža od slnka či zranená silným slnečným žiarením, rakovina kože.

ODSTRÁNENIE TETOVANIA A PERMANENTNÉHO MAKE-UPU
Revolučný systém Q-switch KTP Nd: YAG laseru Mediswiss ARGO II zameriava energiu záblesku len na melanín v pokožke klienta, preto na rozdiel od invazívnych laserov ako je napr. frakčný CO2 laser, erbiový laser nespôsobuje plošné tepelné poškodenie tkanivá. Po procedúre nevznikajú spáleniny, defekty či jazvy.

O technologii YAG laseru:
Laserový paprsok Q-switch KTP Nd: YAG laseru preniká hlboko do kože, kde reaguje len na konkrétny odstraňovaný pigment. Okolitá pokožka na paprsok nereaguje a taktiež nemôže byť poškodená. Šírka impulzu je len 8 ns, čo je 4-krát kratšia oproti ostatným laserovým platformám. Kratšie pôsobenie energie na pokožku klienta eliminuje termálne poškodenie tkanivá a zvyšuje účinnosť s možnosťou použitia vyšších hodnôt. Vďaka tomuto systému môže byť odstránené i hlboké profesionálne či veľmi detailne vykreslené tetovanie. Čím je tetovanie staršie, tým bývajú výsledky ošetrenia lepšie a rýchlejšie. Dobre sa odstraňuje zvlášť farby čierna, modrá, hnedá, horšie sa odstraňuje farba žltá a jej odtiene. Zákrok je potrebné niekoľkokrát opakovať, než je tetovanie celkom odstránené. Pigmentácia sa totiž nachádza v niekoľkých vrstvách pod sebou, takže ich laser musí rozbiť postupne. Odstránenie tetovania je dlhodobejšou záležitosťou a medzi jednotlivými zákrokmi musí byť pauza aspoň 6 týždňov.

TRVALÁ EPILÁCIA
Prístroj IPL SHR – FR Prestige. Nová revolučná patentovaná technológia pulzného vysokoemitovaného xenónového výboja prináša vyššiu účinnosť ošetrenia a lepšie výsledky oproti tradičným technológiam IPL.

Rýchlosť opakovaného záblesku ja 10-krát za 1 sek. pre dokonalé a efektívne odstránenie nežiaduceho ochlpenia. Prístroj ma kozmetický a medicínsky certifikát, je veľmi účinný a bezpečný.
Koniec nekonečnému holeniu, či bolestivej depilácii!! Zbavte sa chĺpkov na vždy pomocou modernej IPL epilácii. Vhodné pre ženy aj mužov.

Trvalú epiláciu prevádzame intenzívnym pulzným svetlom (IPL) čiže fotoepiláciou. Je to ošetrenie, ktoré natrvalo odstráni Vaše nežiadúce chĺpky, bez toho aby došlo k poškodeniu Vašej pokožky. Jedná sa o najúčinnejšiu formu epilácie, ktorej výsledky sú trvalé.
Podstatou ošetrenia IPL prístrojom je metóda selektívnej fototermolýzy. Zjednodušene povedané, svetelné pulzy, ktoré pulzujú 3x počas 30 ms, zahrejú vlasový folikul (rastové centrum chĺpka či vlasu) na teplotu 70 – 75 º C, a tým ho zničia. Zničenie je trvalé, takže v takto ošetrenom mieste už chĺpok nikdy nevyrastie.

Je však dôležité povedať, že táto metóda úspešne ničí len pigmentové (sfarbené) vlasové folikuly. Slabé svetlé a šedivé chĺpky sa fotoepiláciou odstrániť nedajú. Toto ošetrenie je potrebné 4x až 7x opakovať, pretože chĺpky majú 2 fázy rastu – obdobie rastu a obdobie pokoja. Fotoepiláciu je ideálne vykonávať v období rastu, ale aj vtedy je potrebné zákrok opakovať, pretože nie všetky chĺpky rastú v rovnakom čase. Výsledky sú individuálne, niekomu stačia 4 návštevy, ľudia so silnejšími chĺpkami zvačša potrebujú viac opakovaných terapií. U niektorých klientov po čase začnú chĺpky opäť rásť, vtedy je potrebne opakovať procedúru opäť 2-3x. Niektorí klienti, s odolnejšími chĺpkami, potrebujú takúto udržiavaciu procedúru 1x, niekedy aj 2x ročne.

Zaručene najúčinnejšia je fotoepilácia v oblasti tváre a podpazušia, ale inak je možné tento spôsob epilácie použiť na odstránenie chĺpkov kdekoľvek na tele (ruky, lýtka, stehná, brucho, chrbát, ramená, podpazušie, atď). Použitie fotoepilácie sa dobre osvedčilo pri odstraňovaní chĺpkov na tvárových partiách ako je horná pera, brada, líca, zrasty obočia. Doporučujeme oholiť si ošetrovanú partiu 2-3 dni pred ošetrením.

Fotoepilácia je vo všeobecnosti vnímaná ako bezbolestná metóda trvalého odstránenia nežiaducich chĺpkov na tele alebo na tvári. V prípade, ak ste veľmi citlivá / ý, je možné, že ucítite jemne poštipkávanie v ošetrovanej oblasti. Ak sa počas ošetrenia započúvate do príjemnej hudby, tak budete len relaxovať.

Kontraindikácie:
– v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie na epilovanej oblasti,
– 6 týždňov po použití epilačných metód, pri ktorých sa vytrháva korienok chĺpku,
– v prípade lokálneho používania retinoidov,
– pri používaní bieliacich prípravkov: hydrochinon (vysadiť 2 týždne pred zákrokom),
– pred zákrokom sa neodporúča brať prípravky s vysokým obsahom beta karoténu,
– spálená koža od slnka či zranená silným slnečným žiarením, rakovina kože.

Prístroj IPL SHR – FR Prestige má kozmetický aj medicínsky certifikát, používa sa v mnohých lekárskych a kozmetických zariadeniach po celom svete.
KOREKCIA CELULITÍDY
Špeciálny koktail na celulitídu – vyhladzuje a zlepšuje kvalitu pokožky, účinkom mikrocirkulácie prispieva k zníženiu zápalových reakcií v podkoží. Zvyšuje tak katabolizmus lipidov znížením objemu peliet a tak podporuje funkcie smerujúce ku skvalitneniu celkového stavu podkožia. Počet ošetrení je individuálny a závisí od rozsahu a množstva poškodeného tkaniva a od celkového stavu kože.

Indikácia: ťažká a ľahká celulitída edematózna celulitída

Profesionálne zloženie prípravku: L-karnitin, Kofein, Rutina, Organický kremík, Gotu kola, Vanad sulfát, Orotát chrom, Glukonát horčíku.

Oblasť použitia: stehná, brucho, zadok

KOREKCIE JAZIEV A STRIÍ
Špeciálny kokteil pre mezoterapiu s účinkom na odstraňovanie strií a jaziev obsahuje toto unikátne zloženie:
DMAE je prekurzorem acetylcholínu, čo je neurotransmiter nevyhnutný pre zvýšenie svalového tonusu. Jeho činnosť obnovuje pevnosť tkaniva.
Je bohatý na radikálne enzýmy a antioxidanty, podieľa sa na vnútornej stimulácií tvorenej vazodilatačným účinkom tým, že zvyšuje prekrvenie pokožky, a tak dodáva hydratáciu a výživu kožným bunkám.
Collagen stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien. Kolagén, spojivový tkanivový proteín, je zodpovedný za napätie a pružnosť kože. V priebehu rokov sa jeho vlákna stávajú krehkejšími, takže je nutné doplniť tento nedostatok prípravkami, ktoré stimulujú ich syntézu a vracajú tak pokožke jej hebkosť, vyplňujú vrásky a účinne bojujú proti starnutiu pleti.
Organický Silanol podporuje syntézu kolagénu a je univerzálna pomocná látka pre zlepšenie konjunktívnych štruktúr.
Panthenol podporuje regeneráciu pokožky, urýchľuje prirodzenú obnovu buniek, eliminuje nepríjemné pocity suchosti, podráždenia a sčervanania pokožky. Hydratuje a zvláčňuje pokožku.
Všetky tieto zložky pôsobia synergicky, zlepšujú tón a pevnosť tkanív.
Indikácie:
Narušená koža, problematicky liečené oblasti, zjazvená tvár po akné, brušné partie po veľmi agresívnej liposukcii.
ZAUJALA VÁS PONUKA NAŠICH SLUŽIEB?